ІнформаціяПро нас

Центр безпеки міста – це експертна група, мета якої – об’єднати громадські організації та ініціативи, військових, працівників органів внутрішніх справ та влади для спільної координації діяльності та громадського патрулювання міста. Це сприятиме зниженню рівня злочинності, підвищенню рівня безпеки та створенню єдиного диспетчерського центру.

У рамках Центру безпеки міста здійснюються піші, вело- та автомобільні патрулювання. Зареєструватися на патрулювання можна, зателефонувавши за телефонами Центру безпеки міста  (032) 297-55-51; (032) 297-55-52 або гарячої лінії міста 1580, заповнивши анкету на сайті або заповнивши ту ж анкету на facebook-сторінці Інформаційно-практичного центру безпеки міста. Працівники центру запишуть дані, після чого з Вами сконтактує та особисто зустрінеться співкоординатор Центру.

інфографік 3 copy

Загальна координація відбувається по рації Zello на каналі Центр безпеки міста. Про те, як підключитися до каналу та встановити рацію на свій смартфон  – за посиланням. Встановити рацію можна також і на комп’ютер.

інфографік 4 copy

Інформаційно-практичний Центр Безпеки Міста – це міська ініціатива, що забезпечує оперативну інформаційно-практичну та вишкільну діяльність спрямовану на вироблення навичок поведінки населення з метою запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій.

Показати »

Завданням центру є ознайомити населення із правилами поведінки в умовах війни, терористичних загроз та техногенних катастроф.

Центр працює з 12 вересня 2014 року.

До 6 листопада на площі Ринок функціонував намет Інформаційно-практичного центру безпеки міста. На зимовий період інформаційно-практичний центр функціонує на базі управління внутрішньої політики Львівської міської ради (пл. Ринок, 1, каб. 215в)

інфографік 2

В наметі інформаційно-практичного центру безпеки міста навчання проводились і для дітей. Зокрема, 440 дітей відвідали Центр і отримали знання з основ домедичної підготовки і основ безпеки життєдіяльності. У наметі фахівці Центру медицини катастроф, Мальтійської служби та Червоного хреста провели ряд практичних занять із надання першої невідкладної медичної допомоги. За час роботи Центру ці заняття відвідало понад 300 учнів (дівчат) 9-10 класів загальноосвітніх навчальних закладів, зокрема СЗШ №3, 9, 10, 6, 41, 62, 70, ССЗШ №8, 37, 52, НВК «Гроно», школи-інтернату №2.

Близько ста учнів (хлопців) СЗШ №62 та ССЗШ №8 відвідали заняття з цивільної оборони, які проводили фахівці Львівського державного університету безпеки життєдіяльності.

Також на базі Львівського державного університету безпеки життєдіяльності було організовано ряд практичних занять (в ігровій формі) для учнів 1-4 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Львова з питань основ безпеки життєдіяльності. Такі заняття відвідало понад 50 учнів СЗШ №87 та НВК «Провесінь».

Comments are closed.