Активісти закликають велосипедистів подбати про свою безпеку

кккУ Львівській області збільшується кількість ДТП за участю велосипедистів. Зокрема, 57 наїздів на велосипедистів сталося за останні півроку.

«Ситуація є критичною. За цей період зафіксовані й смертельні випадки. Тож просимо велосипедистів подбати про свою безпеку і дотримуватися правил дорожнього руху, обладнати велосипед світловідбивачами, ліхтариком та ін.»,  – розповів Орест Олеськів, активіст Львівської Асоціації Велосипедистів.

Подбати про безпеку велосипедистів закликає також кампанія з безпеки дорожнього руху «Безпечне місто». «Працюємо зараз з веломагазинами і просимо усіх власників рекомендувати покупцям придбання шоломів, світловідбивачів та ліхтарика під час купівлі велосипеда. Адже це – життєвонеобхідні аксесуари для кожного велосипедиста», – розповіла Олександра Паняк, керівник кампанії з безпеки дорожнього руху «Безпечне місто».

Активісти також додали, що з березня 2015 року, вони спільно з ДАІ та «Велопатрулем» у львівських школах проводять велонавчання для старшокласників, де розповідають про основи ПДР та важливість використання світловідбивачів у темну пору доби.