Безкоштовні тренінги для активістів Центру безпеки міста

Фото Golenkoff Dima

Фото Golenkoff Dima

Не лише патрулювання – а й  саморозвиток. Для активістів Центру безпеки міста розпочинається ряд безкоштовних тренінгів.

З лютого у Львові було відновлено загальноміське патрулювання міста. Для ефективнішої роботи створено диспетчерський центр, який координує дії активістів ЦБМ з іншими патрулювальниками та правоохоронними органами. Крім того, для усіх патрулювальників розпочалися безкоштовні тренінги:

«Ми вже провели перший юридичний тренінг спільно з МВС, – розповів Тарас Романишин, юрист ЦБМ. – Проте досвід показав, що варто продовжити таку практику, адже під час патрулювань виникає багато запитань. Тому раз на три тижні ми збиратимемося для проведення тренінгів. Крім того, усі активісти ЦБМ можуть отримати безкоштовну юридичну консультацію.»

Окрім юридичного, на патрулювальників очікують ще й психологічні тренінги:

«Найближчим часом плануємо раз на 3 тижні проводити для наших активістів юридичний та психологічний тренінги, а також курси надання домедичної допомоги, – зазначив Юрій Діль, співкоординатор ЦБМ. – Важливо, щоб кожен хоча б один раз відвідав ці заняття. Також раз на тиждень проводитимемо тренінги із самозахисту з елементами вільної боротьби та, за проханням наших активістів, уроки англійської.»

Щоб стати активістом Центру безпеки міста потрібно зареєструватися за номерами гарячої лінії ЦБМ: (032) 297-55-51; (032) 297-55-52, або ж заповнити анкету за посиланням.