Безпека на дорозі

Безпека дітей понад усе! Кампанія «Безпечне місто» від «Об’єднання «Самопоміч» розпочала цикл нових тренінгів для першачків. Як новоспечені школярі, стрибаючи і бавлячись, вивчали правила дорожнього руху – далі.

Цікавим та веселим видався день у  школі №31. Першачки ненадовго відволіклися від математики та прийшли в спортзал, де на них вже зачекалися волонтери «Об’єднання «Самопоміч»: «Звертаємо їм увагу на те, що дуже важливо дотримуватись правил дорожнього руху. Бо можуть статися аварії, в яких вони отримають травми, чи ще гірше – може статися летальний випадок», – розповідає Віра, волонтер «Об’єднання «Самопоміч».

На тренінгу з безпеки дорожнього руху першачки в інтерактивній формі вчилися, як правильно переходити дорогу. Стрибаючи і бавлячись, школярики також вивчали дорожні знаки. Гарний настрій і море позитивних емоцій були забезпечені навіть найвибагливішим школярам. Вчителі розповіли, що правилам поведінки на дорозі дітей вчать і на уроках.

тренінг

Кампанія «Безпечне місто» вже другий рік поспіль дбає про безпеку дітей. За цей час близько двадцяти тисяч школярів побували на різноманітних навчаннях, організованих «Об’єднанням «Самопоміч»: «Це навчання з пожежної безпеки, інтернет-безпеки та навчання для велосипедистів. З цього навчального року ми знову розпочали навчати першокласників правилам дорожнього руху», – розповіла Олександра Паняк, керівник кампанії «Безпечне місто» «Об’єднання «Самопоміч».

З такими тренінгами «Безпечне місто» завітає в усі школи Львова.

«Діти – це є наше майбутнє. Тому і проводимо у школах навчання, як правильно переходити дорогу. Це є основа основ, яку потім діти передадуть і старшому поколінню, і діти вже з самого малку привчатимуться дотримуватись правил дорожнього руху», – наголосив Ігор Корончевський, представник «Об’єднання «Самопоміч».