Facebook закриє для Huawei доступ до особистої інформації користувачів

Соціальна мережа розірве партнерські відносини з китайською компанію, оскільки її визнали загрозою національній безпеці США.

42

фото з pixabay.com

Не пізніше ніж до кінця тижня компанія Facebook заборонить доступ китайській технологічній компанії Huawei, яка має тісні зв’язки з владою Китаю, до персональної інформації користувачів соціальної мережі. Про це повідомляє CNBC.

Угода, підписана в 2010 році, надавала доступ Huawei, а також Lenovo, Oppo та TLC до визначеної особистої інформації користувачів. Американська розвідка визнала цю угоду загрозою національній безпеці США.

Зазначається, що всі партнерства залишаться в силі, окрім домовленості з Huawei.

Нагадаємо: компанія Facebook надала китайським виробникам смартфонів та інших мобільних пристроїв доступ до персональних даних так само, як і іншим корпораціям, включно з Amazon, Apple та Samsung.

Сенатор Марк Ворнер із Вірджинії, посилаючись на доповідь Палати представників від 2012 року про «тісні відносини між Комуністичною партією Китаю та виробниками обладнання», підкреслив, що острахи стосовно Huawei не є новими.

Нагадаємо: у квітні цього року Міністерство юстиції США відкрило проти китайської Huawei розслідування щодо ймовірного порушення нею експортних санкцій США, пов’язаних з Іраном.

За матеріалами https://mind.ua