Хто захистить цивілізацію від хакерів

ib_494223_haker

Попит на фахівців у сфері кібербезпеки зростає через високий ризик хакерських атак, проте ринок праці не може відповісти адекватно. За оцінками експертів, у 2022 році світового ринку праці буде не вистачати 1,8 мільйона експертів в сфері інформаційної безпеки.

Через 5 років комп’ютерні мережі великих компаній будуть уразливі як ніколи, адже суспільству буде не вистачати 1,8 мільйона фахівців, здатних захистити комп’ютерні мережі від хакерських атак, – повідомляє сайт Gadgetsnow з посиланням на результати Всесвітнього дослідження робочої сили в сфері інформаційної безпеки.

Більше всього фахівців в сфері безпеки потрібно в Азіатсько-Тихоокеанському регіоні.

HR-менеджери говорять, що компанії готові інвестувати в підготовку талановитої молоді, оскільки крадіжки даних і порушення конфіденційності можуть обійтися в мільйони доларів і привести до псування брендового іміджу. Високому рівню загрози сприяла поява заготовок під віруси, що можуть бути використані більш-менш досвідченими хакерами.

Проблема полягає в тому, що ВНЗ випускають висококласних розробників, але не навчають, як можна убезпечити їх розробки. Однак багато країн знаходять вихід з положення.

Так, організація CyberSecurityWorks перенавчає фахівців в сфері інформаційних технологій.

«Ми наймаємо інженерів з досвідом роботи з доменами і навчаємо їх кібер-безпеки. Розробник буде навчений тестуванню безпеки його веб-додатків. Мережевий інженер вчиться тестувати рівень безпеки в мережах. Тільки якщо ви розбираєтеся в чомусь, ви можете це захистити», – каже Рам Свароуп, співзасновник CyberSecurityWorks.

Джерело kibernewss.blogspot.com