Кампанія «Безпечне місто» закликає ЗМІ долучитися до тижня безпеки дорожнього руху

бдр

З 18 по 22 квітня у Львові відбуватиметься тиждень безпеки дорожнього руху. З цієї нагоди активісти кампанії «Львів – безпечне місто» звертаються до засобів масової інформації та журналістів наступного тижня приділити увагу безпеці на дорозі.

«Цього тижня ми просимо медіа звернути особливу увагу на безпеку дорожнього руху. Як відомо, Львів увійшов до трійки міст з найбільшою кількістю ДТП. А найкращий спосіб попередити подальші аварії – інформувати містян. Тому запрошуємо Вас інформаційно долучатися до тижня безпеки дорожнього руху, наголошувати про безпеку у новинних блоках, публікаціях та сюжетах», – йдеться у зверненні  кампанії «Львів – безпечне місто».

Також активісти пропонують використовувати у соцмережах хештег #Безпечне_місто.

Довідка

Кампанія «Львів – безпечне місто» розпочала свою діяльність у 2013 році. Щороку в усіх школах Львова активісти проводять інтерактивні тренінги для молодших класів з безпеки дорожнього руху. Серед ініціатив кампанії: велотренінги для старшокласників спільно з Львівською асоціацією велосипедистів (ЛАВ), Велопатрулем та правоохоронцями, кольорові наліпки «Увага! Діти на дорозі!» на громадському транспорті, акція «Жовтий добродій», моніторинг концентрації місць ДТП та рекомендації щодо покращення інфраструктури задля безпеки, зокрема, освітлення  нерегульованих пішохідних переходів, та інші.