Безпека дітейПро ініціативу

Питання безпеки є завжди актуальним, а особливо питання безпеки постає сьогодні. «Об’єднання «Самопоміч» у рамках проекту «Безпечне місто» окремо виділяє безпеку дітей. Діти ще тільки навчаються тим знанням, які будуть згодом використовувати у своєму житті. Тому вони потребують особливої уваги та відповідальності з боку дорослих. Серед інших програм у рамках кампанії «Безпечне місто» «Об’єднанням «Самопоміч» було ініційовано програму «Кібер-варта», спрямовану захистити дітей у віртуальному просторі.

Буклет «Будь у безпеці»

Показати »

2 copy

 

Про ініціативу «Кібер-варта»

10854976_611602798985049_5722188002793976076_oПроект Об’єднання «Самопоміч» – «Кібер-варта» триває з початку жовтня 2014 року. Ініціатива покликана допомогти батькам захистити дітей у віртуальному просторі і виховати покоління розумних користувачів інтернету, адже інтернет – не тільки корисний, але й потенційно небезпечний ресурс.
У рамках проекту у львівських загальноосвітніх школах волонтери проводять заняття із правил безпеки в мережі, використовуючи при цьому спеціальні навчальні ігри. Також проект передбачає розповсюдження друкованих інформаційних матеріалів із безпеки в інтернеті.

Буклет «Правила безпеки в Інтернеті»

Показати »

1 copy

Буклет «Безпека в Інтернеті»

Показати »

3