Куди звертатися, якщо помітили щось підозріле у місті

 

IMG_0537

Просимо мешканців бути уважними у зв’язку з можливими диверсіями. Якщо ви помітили підозрілих осіб чи предмети, невідкладно повідомляйте інформацію за номером міліції 102, Центру безпеки міста (032) 297-55-51, чи на Гарячу лінію міста 15-80.

«Центр безпеки міста не припиняв своєї активної роботи ще з часів Ночі гніву. Це є професійна команда: міський голова, його заступники, ті фахівці з питань безпеки, які потрібні. Окремо працює ще експертний стіл, куди постійно долучаються фахівці з громадського порядку, з безпеки на об’єктах, які є в місті. Вчора можна було зрозуміти, що активно працює і міліція, і громадськість.

У місті є управління муніципальної дружини і ЛКП «Муніципальна дружина», які також сьогодні опрацьовують питання підвищення рівня безпеки в місті, проводять ті чи інші превентивні заходи. Окремо є стратегія роботи, яка передбачає встановлення відеоспостереження у місті, громадські патрулі, професійні патрулі Муніципальної дружини, патрулі, які будуть на автомобілях.

Вчора на сесії було винесено питання про додаткові кошти на безпеку, і  депутатський корпус виділив 2 млн. гривень. Є додаткова необхідність в коштах, тому що сьогодні засоби і заходи безпеки коштують дорого. Але питання пріоритетне, тому будуть скеровані додаткові ресурси.

Є телефон міліції – 102, телефон Служби безпеки – (032) 261-61-43, телефон Центру безпеки міста – (032) 297-55-51, (032) 297-55-52, а також Гаряча лінія міста – 15-80. Львів’яни можуть телефонувати на лінію Центру безпеки міста, зголошуватись до патрулювання міста. Дзвінки приймаються, оператор їх опрацьовує і, відповідно, знає, куди скерувати звернення», – розповів керівник Львівського міського осередку «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Шевців.

1 copy