Львів’ян закликають не спалювати суху траву: з початку року в місті зафіксували 11 пожеж сухої рослинності

Як повідомили в управлінні з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР, вчора, 11 квітня, у Львові зафіксували два випадки горіння сухої трави. Загалом за від початку року в місті було 11 пожеж сухої рослинності. Львівська міська рада вкотре застерігає, що спалювання сухої трави і листя загрожує виникненням масштабних пожеж в лісах і населених пунктах. Пожежі в екосистемах шкодять довкіллю, тваринному та рослинному світу, а дим небезпечний для здоров’я людини!

horinnia_trava

Так, 11 квітня о 14.29 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Білогорща, б/н (Залізничний район) на відкритій території, земельна ділянка належить ЛКП «Левандівка». Вогнем знищено суху траву та чагарник окремими осередками на площі 2000 кв.м. Орієнтовні побічні збитки – 56 500 грн. Пожежу локалізовано о 16.51 год., ліквідовано о 17.27 год.

Також 11 квітня о 20.54 год. надійшло повідомлення про пожежу в м. Львові по вул. Трускавецька, 16 (Франківський район) на відкритій території, власник – встановлюється. Вогнем знищено суху траву на площі 1000 кв.м. Орієнтовні побічні збитки – 56 500 грн. Пожежу локалізовано о 21.35 год., ліквідовано о 21.46 год.

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР закликає суворо дотримуватися правил пожежної безпеки, не випалювати суху траву і сміття на присадибних ділянках, не розводити відкритий вогонь поруч із господарськими будівлями, а також не залишати недопалки та сірники на сухій трав’янистій підстилці.

Нагадаємо, що за самовільне випалювання сухої рослинності або її залишків, особи, винні у підпалі, несуть адміністративну відповідальність у вигляді штрафу від 170 гривень до 1190 гривень.

Марія Демчина