«Моя нова поліція» тепер у Львові

реєстрація

Зареєструватися можна за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 15 (Фото: Dil Y.)

За декілька місяців львів’яни, зателефонувавши за номером 102, викликатимуть вже не міліцію, а поліцію. З 20 квітня у Львові розпочався набір на нову патрульно-постову службу. Зареєструватися усі охочі зможуть до 13 травня.

Поліція виконуватиме обов’язки ДАІ та патрульної служби. Державтоінспекцію буде розформовано, а її працівники зможуть влаштуватися у новий патруль, пройшовши відбір на тих самих умовах, що й решта охочих.

За повідомленням прес-служби, у МВС очікують, що участь у відборі візьмуть молоді освічені люди, які приймають гасло нової поліції «Служити і захищати». Вони матимуть нову форму, заробітну плату близько 8-10 тисяч гривень, а також нові обов’язки. Міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підкреслив, що хоча нову патрульну службу Львів отримає вже за декілька місяців, проте перехідний період у роботі відомства триватиме близько півроку: у цей час функціонуватимуть і поліція, і міліція.

Яна, керівник центру прийому анкет (Фото: Dil Y.)

Яна, керівник центру прийому анкет (Фото: Dil Y.)

Як повідомила прес-служба ЛМР, місто повністю підтримуватиме цей проект:

«Львів буде всіляко підтримувати і допомагати у реалізації цього проекту. Ми також будемо досить жорстко моніторити і зробимо все можливе, щоб ця перша ластівка не полетіла не в ту сторону – це залежить від нас усіх. Дай Бог, щоб ми гордилися тими працівниками міліції, які нас з вами будуть захищати», – наголосив Андрій Садовий, міський голова Львова.

На думку громадських активістів, процес залучення громадськості та журналістів до формування нової поліції  має бути постійним: «На мою думку, чим більш процес відбору буде відкритим та публічним – тим більше до нової поліції буде довіри», – зазначив Юрій Діль, співкоординатор Центру безпеки міста.

Охочим стати працівником поліції потрібно заповнити анкету в режимі онлайн або за адресою: м. Львів, вул. Коперника, 15. Із собою потрібно мати паспорт громадянина України та ідентифікаційний код.

Детальніше про вимоги до кандидатів та їх обов’язки читайте за посиланням.