Національний тур-марафон «Безпека праці – 2017» у Львові

2007-p06071

Впродовж березня-квітня видавничий дім «МЕДІА-ПРО» та журнал «Охорона праці і пожежна безпека» ініціюють проведення Національного тур-марафону «Безпека праці – 2017». У Львові такий захід відбудеться 13 березня.

Як зазначають організатори, «Безпека праці – 2017» відбудеться до Всесвітнього дня охорони праці, що відзначається 28 квітня, і триватиме  в декількох регіональних містах України. Зокрема, окрім Львова, такий захід відбудеться в Івано-Франківську (3 березня), Житомирі (15 березня), Дніпрі (22 березня), Харкові (24 березня), Запоріжжі (31 березня), Одесі (7 квітня) та Києві (26 квітня).

«Мета заходу – привернути увагу суспільства, органів державної влади до питань підвищення рівня безпеки праці й запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням, створення умов для обміну досвідом у галузі охорони праці між фахівцями та пропаганди важливості питань щодо підвищення освітнього рівня як фахівців з охорони праці, так і звичайних працівників», – відзначають організатори тур-марафону «Безпека праці – 2017».

Марія Демчина