Оперативно та безпечно: у львівських парках встановили «тривожні кнопки»

92482441_2791280177771357_2879550202149076992_o Ніхто не знає напевне, коли йому доведеться раптово викликати поліцію чи швидку допомогу. Парки та центр міста – це місця скупчення людей, з великим потоком туристів та мешканців. Там часто стаються дрібні крадіжки, або ж комусь може стати погано. Саме тому, для оперативного реагування, відтепер у цих місцях працюватимуть так звані «тривожні кнопки». 

У рамках міської програми безпеки міста, у львівських парках встановили чотири «тривожні кнопки» для виклику поліції. Ці точки безпеки тепер працюють у парку «Високий замок», Парку імені Івана Франка та у Центральному парку культури та відпочинку імені Богдана Хмельницького.

«Тривожна кнопка» – це пристрій, до якого, якщо відбувається якась надзвичайна подія, мешканці можуть підійти і натиснути, а оператор побачить і почує, що відбувається і зможе відреагувати. Ця кнопка працює цілодобово, вона підключена до диспетчерського центру Нацполіції.

Виглядає такий острівець безпеки як стовпець із кнопкою та роботизованою камерою відеоспостереження, яка одразу передаватиме інформацію в Центр безпеки міста. Також на цьому острівці безпеки вмикається світлова і звукова сирена. Окрім того, там також встановлені камери для оперативного відслідковування та реагування на події в режимі реального часу. А в управлінні патрульної поліції облаштують ситуативний центр, щоб патрульні мали змогу оперативно отримувати дані з усіх камер відеонагляду і передавати екіпажам необхідні їм уривки із записів.

Отож, коли знову можна буде погуляти львівськими парками – там буде значно безпечніше.