Перевищення безпечної швидкості – основна причина ДТП

13592373_572322309615076_9151554569672556490_n

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху бути максимально уважними та обережними, сумлінно дотримуватися вимог ПДР. За інформацією Відділу управління превентивної діяльності
Головного управління Національної поліції у Львівській області, лише за шість місяців цього року на Львівщині зареєстровано 840 автопригод із постраждалими. Внаслідок цих ДТП загинули 96 людей, ще 1123 – отримали травми різного ступеню важкості.

Основна причина дорожньо-транспортних пригод із постраждалими – перевищення безпечної швидкості руху. Нерідко аварії траплялися й через керування транспортом у нетверезому стані, порушення правил маневрування, виїзд на зустрічну смугу, недотримання дистанції та порушення правил проїзду перехресть. Автопригоди з вини пішоходів ставалися, як правило, через неочікуваний вихід на дорогу.

У першому півріччі на Львівщині відбулося 110 дорожніх аварій, у яких постраждали діти. Як наслідок – загинули 7 неповнолітніх та ще 119 – отримали поранення.

Найчастіше у ДТП потрапляли діти-пасажири, а також юні пішоходи. У «групі ризику» – дітки молодшого віку, які тільки-но вчаться орієнтуватися у складних дорожніх ситуаціях.

Завдання дорослих – допомогти малечі, подбати, аби дитина була у безпеці, показувати тільки хороший приклад поведінки на дорозі.

Для того, аби вберегти маленького пасажира від травм – встановіть в автомобілі дитяче автокрісло та подбайте, аби воно було надійно закріпленим. Пам’ятайте, що саме від вас залежить життя та здоров’я малюка, тож не сідайте за кермо у втомленому стані чи напідпитку, дотримуйтеся безпечної швидкості, уникайте ризикованих маневрів.