Пожежна безпека

3263426Вже у трьох школах міста пройшли тренінги з пожежної безпеки. Дітям розповіли про основні небезпеки та навчили, як поводитись під час пожежі. Тренінги відбуваються за участю Головного управління ДСНС України у Львівській області.

«На тренінгах ми розповідаємо діткам, що робити у випадку пожежі, куди телефонувати. Після короткої лекції школярам показують навчальний мультфільм про пожежі у побуті. А завершується тренінг приємним сюрпризом для дітлахів – пізнавальними тематичними  іграми», – розповіла Христина Авдєєва, провідний фахівець відділу зв’язків зі ЗМІ та роботи з громадськістю ГУ ДСНС України у Львівській області.

Волонтери кампанії «Безпечне місто», спільно з Головним управлінням Державної служби надзвичайних ситуацій Львівщини ДСНС у Львівській області, планують відвідати з тренінгами усіх третьокласників міста.

«Схожі тренінги ми проводимо вже другий рік і з безпеки на дорозі, і з безпеки в інтернеті. Відтепер з небезпеками пожежними ознайомлюємо третьокласників. Це планові заходи, які тепер регулярно відбуватимуться у всіх школах міста», – Олександра Паняк, керівник кампанії «Безпечне місто»

23532

Comments are closed.