Струс мозку та зламані кінцівки: як уберегти дитину від травмувань під час літнього відпочинку

 

Причиною поганих наслідків відпочинку найчастіше стає недбалість та неуважність саме дорослих.Майже не щодня до травмпунктів привозять пацієнтів із переломами кінцівок та струсом мозку, більшість із яких – діти.

Розваги на водних гірках та надувних батутах є найнебезпечнішими. Причиною поганих наслідків найчастіше стає недбалість та неуважність саме дорослих.

Так, Марина, відпочивши у місцевому аквапарку, отримала струс мозку та зламану ключицю після спуску на 200-метровій водяній гірці. Про це дівчина повідомила на свої сторінці у Facebook.

“Шлюпка опрокинула нас задом наперед в овальную трубу, и ми полетіли донизу спиною. Після цього нас стало носити з боку в бік і ми вилетіли з цієї бочки окремо від шлюпки”, – повідомила вона.

З аквапарку дівчину вже на швидкій відвезли до лікарні, де її одразу прооперували.

Аквапарк нічого не коментує. Як виявилося пізніше, у той день не було електрики. Адміністрація вирішила скористатися генератором. Але його потужність виявилась недостатньою для підтримки необхідного напору води.

Вже через декілька днів на тій самій гірці вже інший відвідувач – Максим Якимов – зламав ключицю.

У парках розваг можна побачити, як на батутах стрибають разом діти усіх вікових категорій: від року до 12. І всі в одній купі. А батьки часто в цей час зайняті своїми справами.

Саме недбалість та неуважність батьків найчастіше і призводить до нещасних наслідків. Приміром десятирічний Микита нещодавно зламав руку просто на дитячому майданчику, впавши з качелі.

Батути і водні гірки – найнебезпечніші розваги влітку, кажуть травматологи.

Якщо ви хочете зберегти здоров’я своєї дитини, у жодному разі не залишайте її без нагляду. А також обирайте парки атракціонів, де обов’язково є працівники, які завжди поруч.

Джерело: 1+1