У ЛКП «Муніципальна варта» впроваджують зміни: для працівників ЛКП проводитимуть навчання на базі підприємства та в університеті внутрішніх справ

DSC_3821Станом на сьогодні керівництво ЛКП «Муніципальна варта» та ректорат Львівського державного університету внутрішніх справ співпрацюють у напрямку навчання працівників ЛКП «Муніципальна варта». У зв’язку з тим, що останнім часом були неприємні випадки, пов’язані з працівниками ЛКП, керівництво ЛКП «Муніципальна варта» впроваджує зміни щодо навчання і підготовки працівників.

«Ми велику частину часу плануємо виділяти вихованню муніципалів. Я думаю, вони позитивно віднесуться до курсів при університеті внутрішніх справ», – зазначив директор ЛКП «Муніципальна варта» Роман Хом’як.

«ЛКП «Муніципальна варта» звернулась до нас з пропозицією допомогти організувати навчання для їх працівників. У нас, звичайно, є великий досвід у підготовці правоохоронців. Оскільки муніципальна варта виконує функції з охорони громадського порядку, ми вирішили допомогти. Зараз триває процедура узгодження того, чого ми маємо навчити працівників ЛКП «Муніципальна варта», а що вони вже знають. Є ще багато речей, які ми обговорюватимемо і узгоджуватимемо, але наше завдання – передати той досвід, який у нас є, працівникам муніципальної варти, щоб у місті була безпека. Наше основне завдання у цій частині співпраці з ЛКП «Муніципальна варта» – не стільки звертати увагу на фізичну підготовку, як на психологічну. Я думаю, що наші спільні зусилля повинні дати позитивний результат», – зазначив перший проректор Львівського державного університету внутрішніх справ Тарас Созанський.

«На сьогоднішній день у нас є щотижневі обов’язкові курси першої домедичної допомоги з психології поведінки, які ми проводимо на території підприємства. Також у нас є курси за бажанням – тир. Тобто всі, хто хочуть постріляти, мають можливість ходити в тир. На сьогоднішній день всі працівники проходять додаткові тести за участі кадрової системи Львівської міської ради. Також від сьогодні у нас є пряма домовленість з університетом про розробку програми. Нам потрібно, аби ми отримували на виході працівника, який є готовий до роботи.

Влітку, ймовірно, будуть і виїзди на тиждень-два наших працівників на тренувальний центр, де вони зможуть пройти повний курс від А до Я, як все має виглядати. Ми маємо розуміти, що у нас є працівники від 21 до 55 років. Тобто не завжди є можливість взаємозамінності між людьми, оскільки багато хто має зовсім іншу специфіку роботи. Отож, ми старатимемось і надалі покращувати роботу», – зазначив начальник управління безпеки міста Юрій Діль.

З бюджету розвитку цьогоріч виділено орієнтовно 30 млн гривень на ЛКП «Муніципальна варта». Нагадаємо, станом на сьогодні у ЛКП «Муніципальна варта» є близько 230 працівників. Кожного дня приблизно 22-24 працівники патрулюють по районах Львова.