У Львові навчатимуть, як вберегти дітей від ДТП

відповідальні батьки

Як зменшити ризик потрапляння дитини у аварію та коли розпочинати навчати дитину правилам дорожнього руху, – відтепер це розповідатимуть у рамках проекту «Відповідальні батьки». Презентація проекту та перший показовий тренінг відбудуться 29 серпня (понеділок) об 11:00 год. у коворкінгу «CoMMuna» (вул. Кольберга,3А).

Першочергово навчатимуть молодих батьків, котрі очікують дитину, та батьків із маленькими дітьми, адже саме вони найкраще сприймають інформацію стосовно безпеки їх малечі.

«Наша команда вже протягом трьох років реалізовує проект «Львів – безпечне місто», у рамках якого ми провели понад 900 тренінгів для дітей із різних напрямів (безпечна дорога додому, вело навчання, правова безпека). Проте цього не достатньо для максимального розуміння та навчання безпеки для всіх учасників дорожнього руху, тому ми розпочинаємо новий проект», – розповів Андрій Шевців, співініціатор проекту «Відповідальні батьки».

У подальшому планують впровадити навчальний курс «Відповідальні батьки» на підготовчих курсах при жіночих консультаціях, пологових будинках та у дитячих медичних закладах. Реалізовують проект кампанія «Львів – безпечне місто» «Об’єднання «Самопоміч» спільно із Львівською міською радою.

Найближчим часом також запровадять курси для тренерів, які у рамках проекту навчатимуть батьків. Стати таким тренером може кожен охочий, зареєструвавшись за телефоном (032) 297-1000 або написавши на електронну скриньку safecity.lviv@gmail.com.