У Львові освітлюють небезпечні пішохідні переходи

Львів стає безпечнішим для пішоходів. Цього тижня вже освітили пішохідний перехід на Сихові. На черзі ще близько сотні переходів міста, які визначені як такі, що загрожують життю та здоров’ю піших учасників дорожнього руху.

На вулиці Червоної Калини встановили спеціальне освітлення на пішохідному переході, який розташований поблизу супермаркета. Водії кажуть: тепер пішоходів буде видно здалека, оскільки звичайне вуличне освітлення не завжди створює бажаний ефект. Пішоходи кажуть, що вже звикли до високого трафіку на цій ділянці дороги, проте додаткові заходи безпеки ніколи не бувають зайвими.

В якості експерименту на переході встановили лампи вітчизняного виробництва. В планах – забезпечити пішохідні переходи поблизу шкіл людьми, які би допомагали дітям перейти на інший бік вулиці.

«Для нас дуже важливо забезпечити в місцях, де немає світлофорів, засоби безпеки, для того, щоб вберегти людей від дорожньо-транспортних пригод», – зазначив Олег Береза, директор ЛКП «Львівавтодор», представник «Об’єднання «Самопоміч».

перехід

За прикладом Червоної Калини спеціальним освітленням буде облаштовано і інші потенційно небезпечні пішохідні переходи Львова. Які саме – визначить робоча група з безпеки і життєдіяльності. Але за попередніми даними таких у Львові близько сотні.