тел: (032) 297-55-51 | (032) 297-55-52

Усіх охочих запрошують на кінопоказ та лекцію про безпеку у цифровому світі

Кіноклуб Міжнародного фестивалю Docudays UA запрошує на кіноперегляд та лекцію на тему приватної безпеки в цифровому світі. Події відбудуться 10 та 13 травня у Львівському палаці мистецтв.

Так, 10 травня о 19.00 год у кінозалі Львівського палацу мистецтв відбудеться показ та обговорення фільму «Стираючи Девіда» про американця, який намагається «зникнути» і стерти усі згадки про себе в документаціях уряду та приватних компаній.

Документальний фільм порушує питання одного з конституційних прав — право на недоторканність приватного життя. Головний герой та режисер фільму, американець Девід Бонд провокує ситуацію, коли за ним будуть навмисно стежити приватні детективи. Пригоди, з якими він стикається, змушують переоцінити значення приватності.

Після показу відбудеться традиційне для кіноклубів Docudays UA обговорення фільму.

Спеціальний гість події — Юрій Булка. Юрій спеціалізується на питаннях особистих загроз та небезпек в інтернеті та як себе захистити від небажаного витоку інформації.

А 13 травня о 16.00 год усіх охочих запрошують на лекцію Юрія Булки «Цифрова незалежність та приватність онлайн». Під час події будуть озвучені питання, що відбувається з інформацією про дії користувачів/ок в інтернеті та як вони можуть на це впливати. Тривалість події — 1,5-2 години.

Показ і лекція проходитимуть в конференц-залі Львівського палацу мистецтв (вул. Коперника, 17, другий поверх).

Вхід на всі події вільний, без реєстрації.

Контакти: 096 89 83 860, papercloset@gmail.com, lpm.com.ua

Довідка

Про кіноклуб Docudays UA

Це кіноклуб від міжнародного кінофестивалю про права людини Docudays UA, метою якого є сприяти активізації діалогу про права людини в українському суспільстві. Під час кожного заходу відбувається обговорення проблематики, яку підіймає фільм, з точки зору правозахисту.

Про фільм

СТИРАЮЧИ ДЕВІДА (реж. Девід Бонд, Велика Британія / 2009 / 80 хв)

Девід Бонд живе в країні, де стежать за кожним кроком кожної людини. Він вирішує з’ясувати, як багато знають про нього приватні компанії та уряд, тож провокує встановлення над собою нагляду, а потім намагається зникнути. Цей крок назавжди змінює все його життя. Залишивши вагітну дружину й малу дитину, він вирушає у жахливу подорож, а за ним, через державні бази даних, стежать двоє безжальних приватних детективів. Ця ситуація змушує його зрозуміти значення недоторканності приватного життя – та її втрати.

Про автора

Девід Бонд – режисер, продюсер та сценарист документальних фільмів, рекламних роликів і короткометражних фільмів, відзначених численними нагородами. 2004 року закінчив Met Film School і відтоді працював над різноманітними кінопроектами на соціальні й політичні теми. «Стираючи Девіда» – його перший повнометражний документальний фільм. Девід Бонд разом зі своїм творчим партнером Ешлі Джонс керує компанією Green Lions і зараз працює над кількома проектами, зокрема, новими повнометражними документальними фільмами і циклами радіопередач для BBC. Крім того, він пише книжку про свій досвід утікача.