«Увага! Діти на дорозі!»: нагадування про безпеку відтепер і на трамваях

«Увага! Діти на дорозі!» З такими наліпками вже їздять львівські маршрутки. А нещодавно вони з’явилися ще й на трамваях. У такий спосіб «Об’єднання «Самопоміч» закликає водіїв бути особливо пильними на дорогах Львова.

Вже більше двох років кампанія «Безпечне місто» від «Об’єднання «Самопоміч» дбає про безпеку на дорогах міста. Минулоріч волонтери поклеїли застережні наліпки на автобусах. Новинкою цього літа стали наліпки на трамваях.

трам

Відтак, вже більше тижня Львовом курсує майже сотня трамваїв з плакатами, які закликають водіїв бути обачнішими на дорозі. Психологи твердять: у такий спосіб найлегше достукатись до тих водіїв, яких це зачіпає емоційно.

Вже згодом наліпки «Увага! Діти на дорозі!» мають з’явитися і на тролейбусах. Таким чином «Об’єднання «Самопоміч» має намір охопити весь громадський транспорт Львова.

«Людям завжди треба нагадувати про речі, які вони часто забувають. І тому така соціальна активність мала і має свій позитивний відгук і позитивну тенденцію», – зазначив Тарас Брунець, представник Центру безпеки міста.