тел: (032) 297-55-51 | (032) 297-55-52

Як захистити себе від нападу агресивних собак

1_3700

В Україні все частіше на вулицях трапляються напади собак на перехожих. Причому агресія не лише з боку безпритульних чотирилапих. Кінологи запевняють, що собака – це не універсальний друг для всіх, він друг лише для свого господаря. Окрім цього, всі собаки негативно реагують на запах алкоголю.

 

Якщо в одному місці велике скупчення собак, у поведінці тварин завжди спрацьовує стадний інстинкт.

 

ЩО ПОТРІБНО РОБИТИ, ЯКЩО НА ВАС НАПАДАЄ СОБАКА

 

1. Якщо відчуваєте, що зараз нападе пес, для захисту можна використовувати усі підручні предмети. Головне – не робити надто різких рухів.

 

2. Якщо носите рюкзак, можна його зняти і використати як захист, своєрідний щит.

 

3. Рюкзаком, сумкою для ноутбука або спортивними рукавицями намагатися прикрити кінцівки та життєво важливі органи.

 

4. Якщо маєте із собою парасольку, треба відкрити її і розмістити перед собою. Це налякає тварину і допоможе уникнути укусу тварини.

 

5. Не можна голосно істерично кричати та утікати від собак. Потрібно прикрити спину і намагатися рухатися до безпечного місця.

 

Утікати можна лише в тому випадку, коли собаки від вас на великій відстані і у вас є поруч місце, де можна сховатись: під’їзд, магазин, кіоск, метро

 

6. Можна захистити себе за допомогою дезодоранту, лаку для волосся або газового балончика. Однак газовий балончик потрібно використовувати вкрай обережно, оскільки, розприскуюючи його, можна зашкодити і собі.

 

Щоб собака не нападала на людей, регулярно вигулюйте, доглядайте за твариною.

 

Джерело: www.1plus1.ua