З початку року у місті виявили 23 пожежі на торфовищах і 201 випадок спалювання рослинності

 

вогонь

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення повідомляє, що з початку 2015 року на території міста було зафіксовано 224 пожежі, пов’язані з самовільним спалюванням рослинності та її залишків і на торфовищах: 23 пожежі на торфовищах, 201 випадок спалювання рослинності.

Як повідомила прес-служба ЛМР, тільки вчора на території міста відбулося 6 пожеж, пов’язаних зі спалюванням рослинності. Також 1 вересня на вул. Кузнярівка (Залізничний район) виявили горіння торфу на площі 18 м2. Того ж дня зафіксовано 13 пожеж, пов’язаних із самовільним спалюванням рослинності.

Нагадаємо, що спалювання рослинних залишків є порушенням законодавства, а саме: ст. 50 Конституції України, ст. 9, 12 Закону України «Про охорону навколишнього природного середовища», ст. 16 Закону України «Про охорону атмосферного повітря», п. 3.6.14., 3.7.4. Правил утримання жилих будинків та прибудинкових територій, п. 3.6., 6.4.2. Правил утримання зелених насаджень у містах та інших населених пунктах України, Закону України «Про благоустрій в населених пунктах».

Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення просить мешканців міста не бути байдужими як до довкілля, так і до власного здоров’я.